• Profesjonaliści, którym możesz zaufać!
  • Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Ekologiczna alternatywa ogrzewania i chłodzenia budynku

Pompy ciepła

Zajmujemy się projektowaniem i montażem pomp ciepła czołowych producentów. Dostosujemy urządzenie do każdego budynku, bez względu na jego konstrukcję czy przeznaczenie.

Nasze pompy ciepła są zaprojektowane w taki sposób, aby być jak najbardziej wydajne i niezawodne. Świadczymy także usługi serwisowania, dzięki którym żywotność maszyny może zostać znacznie wydłużona. Celem OSTERM jest dostarczanie naszym Klientom najlepszych pomp ciepła, które będą inwestycją na wiele lat.

Pompy ciepła OSTERM

W zakresie naszych usług wykonujemy:

Pompy ciepła stanowią rewolucję w sposobie ogrzewania budynków, oferując alternatywę dla tradycyjnych metod.
Icon

Projekt i dobór pompy ciepła

Projekt wykonujemy na podstawie dokładnej analizy potrzeb cieplnych budynku oraz warunków środowiskowych, w których ma być zainstalowana pompa ciepła. Dostosowujemy wszelkie komponenty systemu oraz proponujemy najbardziej efektywne energetycznie rozwiązania. Służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem na każdym etapie współpracy.
Icon

Terminowy montaż

Aby móc w pełni wykorzystać potencjał, jaki niesie za sobą montaż pompy ciepła, niezbędne jest prawidłowe zainstalowanie systemu. W OSTERM dbamy o terminową i profesjonalną usługę montażu. Cały proces jest przeprowadzany przez certyfikowanych specjalistów, zgodnie z wytycznymi producenta i obowiązującymi przepisami.
Icon

Serwisowanie urządzenia

Regularne serwisowanie i konserwacja jest niezbędna do utrzymania wysokiej efektywności i bezawaryjności systemu pomp ciepła. Usługi serwisowe obejmują kontrolę ustawień, inspekcję rurociągów i połączeń elektrycznych oraz czyszczenie jednostek zewnętrznych i wewnętrznych. Korzystając z profesjonalnych usług masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działało poprawnie.

Wybierz pompę ciepła OSTERM!

Nasze pompy ciepła są wszechstronne. Mogą zostać połączone z systemami klimatyzacji, rekuperacji, panelami fotowoltaicznymi, a także innymi źródłami energii cieplnej. To doskonałe rozwiązanie, jeśli interesują Cię alternatywne metody ogrzewania domu, dzięki którym stworzyć można w pełni zautomatyzowane i energooszczędne systemy. Dbamy nie tylko o profesjonalny montaż pompy ciepła dla Twojego domu, ale również o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzenia.

Inwestycja na lata

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

Współcześnie pompy ciepła stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem jako systemy ogrzewania i chłodzenia w domach i budynkach o różnym przeznaczeniu.

Jakie są korzyści z instalacji pompy ciepła?

01

Efektywność energetyczna

Pompy ciepła są szczególnie cenione za wysoką efektywność energetyczną. Ich działanie opiera się na przenoszeniu ciepła, a nie jego wytwarzaniu przez spalanie paliw. Urządzenia te są wyjątkowo wydajne i mogą dostarczać nawet do 4 razy więcej energii cieplnej, niż zużywają energii elektrycznej.
02

Oszczędności kosztów

Mechanizm działania pomp ciepła może prowadzić do znaczących oszczędności na rachunkach za energię w dłuższej perspektywie. Pompy są doskonałym i ekonomicznym źródłem ogrzewania w termomodernizowanych budynkach, które cechują się doskonałą izolacją.
03

Minimalny wpływ na środowisko

Pompy przenoszą ciepło zamiast wytwarzać je w procesie spalenia paliwa, dlatego ich eksploatacja wiąże się z niższą emisją gazów cieplarnianych w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych na opał. Zastosowanie tego rozwiązania nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.
04

Wszechstronność

Pompy ciepła są urządzeniami wszechstronnymi i wielofunkcyjnymi, które mogą być wykorzystywane przez cały rok. Zimą mogą pełnić rolę źródła ciepła i ogrzewać dom, a latem przekształcać się w urządzenie do schładzania powietrza w pomieszczeniach, dając komfort mieszkańcom.

Jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła? A może chcesz przeprowadzić kompleksową termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół ekspertów doradzi Ci w wyborze optymalnego i najbardziej efektywnego rozwiązania.

OSTERM w liczbach

Liczby mówią same za siebie!

Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie sprawiają, że wiemy najlepiej, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze dla Ciebie i Twojego domu!

27

lat na rynku

4000

realizacji

120

pracowników

Pracujemy z pasją

OSTERM zadba o wszystko dla czystego powietrza!

W naszej firmie załatwisz wszelkie formalności oraz wszystko, co jest związane z programem „Czyste Powietrze”.