• Profesjonaliści, którym możesz zaufać!
  • Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00

Termomodernizacja

Termomodernizacja

Twój energooszczędny dom

Termomodernizacja budynków

Termomodernizacja budynku obejmuje wiele działań, które prowadzą do poprawy jego efektywności energetycznej. Zwykle wysokie koszty utrzymania domu wynikają z nadmiernej straty ciepła, którą może powodować nieprawidłowa izolacja okien czy zbyt niska sprawność instalacji grzewczej.

W OSTERM przeprowadzimy Cię przez cały proces termomodernizacji Twojego domu – od załatwienia formalności, aż po projekt i instalację odpowiednich rozwiązań.

Termomodernizacja budynku z OSTERM

Co oferujemy w ramach usługi termomodernizacji?

Termomodernizacja budynku to złożony proces, jednak z pomocą profesjonalistów będziesz mógł cieszyć się energooszczędnym domem!

Pozyskanie dofinansowania i załatwienie formalności

Nie musisz martwić się finansowaniem ani formalnościami w związku z termomodernizacją Twojego budynku!
W OSTERM zajmiemy się dofinansowaniem oraz wszelką niezbędną dokumentacją – dla Twojej pełnej wygody i spokoju!
Icon

Wymianę okien na nowe

Nieszczelne lub źle izolowane okna prowadzą do znacznych strat energii cieplnej, a także wpływają na wyższe rachunki za ogrzewanie. Z nami wymienisz okna na nowe, dzięki czemu ucieczka ciepła z budynku zostanie zminimalizowania.
Icon

Profesjonalne ocieplenie budynku

Zabezpieczymy ściany budynku, aby chronić go przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz pomóc utrzymać komfort termiczny wewnątrz. Ocieplenie budynku (wraz z wymianą okien) to podstawowe działania w drodze do wydajnego energetycznie i oszczędnego domu.
Icon

Montaż nowoczesnej pompy ciepła

Pompa ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań grzewczych. W ramach termomodernizacji wymienimy Twoją dotychczasową, mało efektywną instalację grzewczą na nowoczesną pompę ciepła, która znacznie obniży Twoje rachunki za ogrzewanie i zapewni optymalną temperaturę w domu.

Jesteś zainteresowany termomodernizacją Twojego budynku?

Skontaktuj się z nami! W OSTERM zadbamy o profesjonalną i kompleksową obsługę. Służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem na każdym etapie współpracy. Z nami nie musisz martwić się o wypełnianie niezrozumiałej dokumentacji lub zdobywanie dofinansowania do projektu. Zajmiemy się wszystkim, abyś mógł cieszyć się niższymi rachunkami oraz ekologicznym domem!OSTERM pozwoli Ci cieszyć się energooszczędnym domem, którego utrzymanie nie nadwyręży Twojego budżetu, a także pozwoli zaoszczędzić cenne zasoby i ochronić środowisko naturalne!

OSTERM w liczbach

Liczby mówią same za siebie!

Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie sprawiają, że wiemy najlepiej, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze dla Ciebie i Twojego domu!

27

lat na rynku

4000

realizacji

120

pracowników

Pracujemy z pasją

OSTERM zadba o wszystko dla czystego powietrza!

W naszej firmie załatwisz wszelkie formalności oraz wszystko, co jest związane z programem „Czyste Powietrze”.