• Profesjonaliści, którym możesz zaufać!
  • Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00

Serwis

Serwis

Dla długiej żywotności Twoich urządzeń

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

W OSTERM nie tylko projektujemy instalacje i montujemy urządzenia. Dbamy także o ich długą żywotność i bezpieczne działanie. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne i kompleksowe usługi serwisowe, które świadczymy od wielu lat.
Zajmujemy się przeglądami oraz naprawą urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, pomp ciepła, rekuperacji czy klimakonwektorów czołowych producentów.

Z nami utrzymasz swoje urządzenia w doskonałym stanie, aby zawsze były w pełni gotowe do pracy! OSTERM to autoryzowany punkt serwisu wiodących marek.

Nie tylko projekt i instalacja

W OSTERM świadczymy także usługi:

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam dostarczać Klientom najwyższą jakość usług.
Icon

Serwisu gwarancyjnego

Serwis gwarancyjny udzielany jest w momencie, kiedy usterka urządzenia pojawia się w czasie trwania gwarancji. W takim przypadku działania naprawcze zostaną podjęte w ramach gwarancji, co zwykle oznacza brak konieczności ponoszenia opłat. Nasi specjaliści ocenią, czy usterka jest spowodowana wadliwością urządzenia, czy innymi czynnikami oraz zaproponują optymalne rozwiązanie problemu.
Icon

Serwisu pogwarancyjnego

Nawet jeśli Twoje urządzenia nie posiadają już ważnej gwarancji, możesz skorzystać z wiedzy naszych ekspertów. W OSTERM prowadzimy także serwis pogwarancyjny wszelkich urządzeń: od kotłów grzewczych, poprzez klimatyzatory, aż po rekuperacje czy pompy ciepła. Gwarantujemy szybką diagnostykę urządzenia oraz terminową i profesjonalną naprawę.
Icon

Przeglądów i konserwacji urządzeń

Regularne przeglądy to podstawa bezpiecznego działania urządzeń grzewczych czy gazowych, a ich wykonywanie to także obowiązek każdego posiadacza. Najlepiej przeprowadzać je systematycznie - raz w roku. Pozwoli to utrzymać wysoką wydajność oraz odpowiednie parametry, ale przede wszystkim uniknąć ryzyka związanego z nieprawidłowym działaniem urządzenia.

Kompleksowe usługi serwisowe OSTERM

W OSTERM zadbamy o to, aby Twoje urządzenia działały prawidłowo przez długie lata. Nasze niemal 30-letnie doświadczenie sprawiło, że znamy się na swojej pracy. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy usługi, które pozwolą im cieszyć się wydajnością i energooszczędnością urządzeń. Skorzystaj z naszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego lub przeprowadź przegląd techniczny i zadbaj o pełne bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. OSTERM pozwoli Ci cieszyć się energooszczędnym domem, którego utrzymanie nie nadwyręży Twojego budżetu, a także pozwoli zaoszczędzić cenne zasoby i ochronić środowisko naturalne!

OSTERM w liczbach

Liczby mówią same za siebie!

Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie sprawiają, że wiemy najlepiej, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze dla Ciebie i Twojego domu!

27

lat na rynku

4000

realizacji

120

pracowników

Pracujemy z pasją

OSTERM zadba o wszystko dla czystego powietrza!

W naszej firmie załatwisz wszelkie formalności oraz wszystko, co jest związane z programem „Czyste Powietrze”.